Ruszyła przedsprzedaż karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław

WroclawZgodnie z zapowiedzą 6 grudnia o 14:00 ruszył pierwszy etap sprzedaży karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2023 w PGE Ekstralidze. Jako pierwsi szansę nabycia całosezonowych wejściówek otrzymali kibice, którzy posiadali karnety na poprzedni sezon. Pozostali kibice będą mogli zdobyć karnety od czwartku 8 grudnia. Otwarta sprzedaż również rozpocznie się o 14:00.

– Zależało nam na tym aby każdy chętny kibic, który chce nas odwiedzać i wspierać Betard Spartę Wrocław znalazł miejsce na Stadionie Olimpijskim dla siebie i aby cena karnetu nie stanowiła dla niego przeszkody. Z tego względu duża część cen, pomimo rosnących kosztów (choćby organizacji imprezy) została utrzymana. Tak jest w przypadku najtańszych miejsc na Trybunie Wschodniej. Tu ceny się nie zmieniły w porównaniu do lat ubiegłych. Normalny karnet na 7 spotkań rundy zasadniczej PGE Ekstraligi można już nabyć za 210 zł. Zachowaliśmy też cały system zniżek. Na przykład karnet „JUNIOR” przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia można kupić już za 60 zł, a karnet „ULGOWY” przeznaczony dla młodzieży w wieku 16-24 lata i seniorów można nabyć od 150 zł – mówi Adrian Skubis, doradca zarządu ds. komunikacji w WTS.

– W przypadku najbardziej pożądanych miejsc na Stadionie Olimpijskim – myślę o Trybunie Zachodniej – dokonaliśmy modyfikacji cennika, jednak tu też zrobiliśmy wszystko, by każdy chętny znalazł opcję odpowiadającą jego możliwościom. Ceny na zachodzie naszego stadionu wzrosły od około 6 do 20 procent w porównaniu z cennikiem z 2022 roku. Najdroższe pozostają karnety, które gwarantują miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie startu, czyli na sektorach V1 i V2 – dodaje Skubis.

Karnety jak zawsze dostępne będą na stronie bilety.wts.pl. Ponadto, w wyznaczonych terminach otwarte będą kasy na Stadionie Olimpijskim. Pierwszy taki termin, wyłącznie dla osób przedłużających ważność karnetu, już jutro 7 grudnia od 14:00 do 18:00.

Co zyskujesz kupując karnet na sezon 2023:

- gwarancję najniższej ceny – cena karnetu obejmującego wszystkie 7 spotkań Rundy Zasadniczej PGE Ekstraligi stanowi równowartość biletów na 6 meczów w cenach bazowych (cena biletu na niektóre mecze Rundy Zasadniczej może być wyższa od ceny bazowej),

- pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę Play-Off 2023 oraz Speedway World Cup 2023 - Drużynowy Puchar Świata na Stadionie Olimpijskim,

- gwarancję miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon,

- wygodę. Posiadacze karnetów nie muszą pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży, nie muszą też odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem.

Wszystkie ważne informacje dotyczące karnetów i biletów są dostępne na bilety.wts.pl. Do zobaczenia na Stadionie Olimpijskim!

źródło: WTS Sparta

Wroclaw3

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!