TŻ Wanda Krakowskie Smoki to nowy klub z Krakowa

03Skład Wandy Kraków ze zdjęcia oraz cały klub jest już tylko wspomnieniem. Na gruzach starego klubu powstał nowy. Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowski Smoki to nowy podmiot odcinający się od poprzedniego grubą kreską.

logo plz2Nowy klub był potrzebny w Krakowie. Mimo, że żużel jest tam sportem drugorzędnym po piłce nożnej kibice z niecierpliwością śledzili losy Wandy. W dniu dzisiejszym (02 marca) pojawiły się optymistyczne informacje z tego ośrodka.

Poniżej prezentujemy całą treść komunikatu nowego klubu:

Chcemy stworzyć drużynę na poziomie, za którym tęsknią fani z całej Małopolski, i nie tylko. Pragniemy dać krakowskim kibicom sport w najlepszym wydaniu. Wielkie emocje i rozrywkę dla wszystkich fanów, dla całych rodzin.

Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z poprzednim podmiotem. Kibice mogą być spokojni - czas na prawdziwe, nowe otwarcie i nowe oblicze żużla pod Wawelem.

Właśnie dlatego już teraz ciężko pracujemy, by z odpowiednim wyprzedzeniem dopiąć wszystko na ostatni guzik przed przyszłorocznym startem w rozgrywkach.

Wiemy, że kibice żużla w Krakowie są zdeterminowani i że możemy liczyć na ich energię. Jesteśmy przekonani, że przy ich zaangażowaniu zbudujemy coś, z czego będą dumni.

źródło: www.facebook.com/speedwaykrk

 

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!