Krakowskie Smoki wsparły Szpital Uniwersytecki

22TŻ Wanda Krakowskie Smoki wspiera krakowską słuzbę zdrowia. Pierwsze efekty akcji, związanej ze sprzedażą maseczek są już widoczne. We współpracy z firmą Foodcare przekazano Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie niezbędne produkty. 

- Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dokonali już zakupu maseczki. Wasza pomoc dla krakowskiej służby medycznej jest nieoceniona. Chcę również podziękować firmie Foodcare, za ich zaangażowanie w akcje. Tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup maseczki bardzo do tego zachęcamy. To realne wsparcie dla tych, którzy codziennie walczą o życie i zdrowie chorych. - mówi Marcin Kromoliński, prezes TŻ Wanda Krakowskie Smoki.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i pomocy służbie medycznej. W naszej ofercie wciąż są dostępne maseczki ochronne z motywem „czarnego sportu”, które można nabyć za symboliczne 20,21zł. Przypominamy, że 100% zysku przekazujemy na krakowskie szpitale.

- W imieniu całej społeczności Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za bezinteresowną pomoc, jaką zechcieliście nam Państwo okazać w trudnym dla wszystkich okresie pandemii COVID-19. Dziękuję za wielkie serce, empatie i hojność mówi Marcin Jędrychowski, Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Oprócz wsparcia szpitali można również wesprzeć działania naszego Stowarzyszenia poprzez zakup wirtualnego biletu, wirtualnego karnetu lub darowiznę na konto Stowarzyszenia 12 2130 0004 2001 0994 4133 0001.

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!