1,5 miliona dla krakowskiego żużla? To możliwe!

32

26 września wystartowało głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa. Swoje projekty w tym przedsięwzięciu złożyło TŻ Wanda Krakowskie Smoki. Wszyscy fani krakowskiego speedwaya mają niepowtarzalną okazję do przyczynienia się do powrotu Krakowa na żużlową mapę Polski!

 

Na początku kwietnia składając nasze projekty byliśmy przekonani, że dotrą do finału. W ich przygotowanie włożyliśmy bowiem nie tylko dużo pracy, ale i serca. Kierowała nami chęć do podarowania stolicy Małopolski klubu żużlowego na który zasługuje. Tak powstały projekty 79 i 38. Pierwszy z nich, ogólnomiejski, zakłada między innymi bezpłatny wstęp na mecze żużlowe w sezonie 2021. Drugi, dzielnicowy, to kompleksowe szkolenie młodzieży. Obydwa projekty mają duży potencjał i mocno wierzymy w to, że dostrzegą go też mieszkańcy Krakowa.

Głosować można na dwa sposoby - online i osobiście w punktach wyznaczonych w danej dzielnicy. Obydwie formy głosowania nie wymagają od mieszkańców poświęcenia dużej ilości czasu. Wierzymy w to, że fani czarnego sportu z Krakowa znajdą czas na wsparcie odbudowy tej dyscypliny sportu w swoim mieście.

Przypominamy, że głosowanie trwa od 26 września do 5 października. Swój głos może oddać każdy. Nie trzeba być pełnoletnim, niekonieczny jest też meldunek w Krakowie. Procedura głosowania jest bardzo prosta. Wybierzmy żużel! Razem jedziemy po 3 punkty!

 

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!