Unia Tarnów kontynuuje budowanie składu. Oskar Bober nadal Jaskółką

TarnowTrzeci rok z rzędu Oskar Bober będzie reprezentował barwy Unii Tarnów. W poniedziałek klub z Małopolski poinformował o zawarciu z zawodnikiem nowego kontraktu. W zakończonym dwa miesiące temu sezonie 25-latek uzyskał średnią 1,68 punktu na bieg. 

 

Oskar Bober do Unii Tarnów przychodził jako rezerwowy zawodnik U24. Miało to miejsce w 2020 roku. Rok później zakontraktowany zostało jako już podstawowy polski senior. Teraz będzie tak samo. 25-latek powinien być obok Ernesta Kozy drugim polskim zawodnikiem w składzie Jaskółek. 

Jak dotąd Unia Tarnów ogłosiła, że w sezonie 2023 jej barwy reprezentować będą: Kenneth Hansen, Piotr Pióro, Ernest Koza, Oskar Bober i Rene Bach. Porozumienie na przyszłoroczne starty posiada także Wiliam Drejer.

 

D7N 6840

 

Źródło: unia.tarnow.pl

Maciej Uszko

Mieszkając niespełna 2,5 km od stadionu nie sposób było nie zauroczyć się żużlem. Speedway pochłania mnie nieprzerwanie od 2005 roku. Mogę o nim mówić i pisać godzinami. Pochodzę z Tarnowa dlatego najbliższa mojemu sercu jest lokalna Unia. Mam nadzieję, że Jaskółki w niedalekiej przyszłości powrócą na podium DMP.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!