Piraci skompletowali skład na sezon 2019

Ostrow Rzeszow 128

Duńczyk Nicolai Klindt jest ostatnim zawodnikiem dopełniającym skład Piratów na sezon 2019, w którym Pool Pirates będą bronić tytułu mistrza.

 

anglia pool29-latek połączy swoje siły w drużynie z australijskim trio, które tworzą Jack Holder, Brady Kurtz i kapitan drużyny Josh Grajczonek, a także z Richiem Worrallem, Nikolajem Busk Jakobsenem i Nicolasem Covattim.

Po powrocie w połowie minionego sezonu po kontuzji odniesionej w 2017 roku, Klindt odegrał kluczową rolę w zdobyciu mistrzostwa przez Piratów.

- Nicolai Klindt jest ogromnie popularny, robi postępy i od osiemnastu miesięcy jest wolny od kontuzji. Chris Holder powiedział mi, że jego zdaniem wejście Nicolaia w tym roku dało nam tytuł i ciężko się z tym nie zgodzić. Pozwoliły na to jego zdolności startowe i dzięki temu mieliśmy z niego dużo pociechy. Jest mile widzianym wzmocnieniem i ma dobre wsparcie na miejscu. W okolicy zbiera więcej sponsorów niż reszta chłopaków razem, ponieważ ciężko pracuje i jest kontaktowy. Liczę na jeszcze dalszy progres z jego strony w naszym klubie. W 2018 roku wygrał obie ligi w Wielkiej Brytanii, zdecydowanie jest kimś, kto dojrzewa i poprawia się z wiekiem - powiedział Matt Ford.

Średnia meczowa Klindta w Pirates wyniesie 6,61. Poole tym samym kończy budowę składu, co jak dotąd udało się również Belle Vue Aces, Swindon Robins i Peterborough Panthers.

 

źródło:speedwaygp.com

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!