Brytyjskie ligi zawieszone do 15 czerwca

01

Rząd Wielkiej Brytanii zalecił pozostanie w domach przez 12 tygodni, a szefowie BSPA podjęli decyzję o dwumiesięcznym opoźnieniu rozgrywek, a nie jak pierwotnie zakładano do 15 kwietnia.

 flaga angliaBSPA w wydanym oświadczeniu pisze: "Członkowie BSPA monitorują sytuację w ramach kryzysu koronawirusa w oparciu o obecne dane. Najnowsze informacje rządowe mówią, iż ludzie wysokiego ryzyka powinni zostać w domach przez 12 tygodni, co skutkuje, że przynajmniej do 15 czerwca w Wielkiej Brytanii nie będzie żadnych żużlowych zawodów. Rozmawialiśmy z opinią publiczną, naszymi członkami, zawodnikami, oficjelami i wszystkimi, którzy mogą być włączeni do grupy wysokiego ryzyka. BSPA przesyła najlepsze życzenia każdemu w tych niesamowicie trudnych czasach."

 

 

źródło: speedwaygp.com

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!