Tai Woffinden dziękuje służbie zdrowia

IMG 6505

W Wielkiej Brytanii pracownicy NHS (publicznego systemu służby zdrowia) pracują bez wytchnienia zapewniając najlepszą opiekę medyczną osobom w potrzebie. Trzykrotny mistrz świata na żużlu, Tai Woffinden na swój sposób oddaje im hołd.

 

- Świat jest teraz szalony i tak wiele osób radzi sobie z tym za kulisami oraz pracuje przez wiele godzin. Pracownicy służby zdrowia są wspaniali. To w jaki sposób radzą sobie ze wszystkim, co się teraz dzieje jest niewiarygodne. Chciałbym chyba w ten sposób im podziękować - powiedział Tai.

Oczywiście miałem styczność z pracownikami NHS i mam znajomych, którzy pracują w służbie zdrowia. Nigdy nie narzekali. Robią to, co muszą. Chciałem docenić to i liczę, że pod koniec sezonu będziemy mogli zebrać trochę pieniędzy na słuszny cel. Na całym świecie Ci ludzie utrzymują kraje razem. Chodzi o podziękowanie im i pokazanie, że doceniamy to, co robią.

kaski woffinden2020

 

kaskwoffinden2020

 

źródło:monsterenergy.com

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!