Piotr Pawlicki odchodzi z Leszna

LesznoFOGO Unia Leszno w piątek (19.08) podczas ćwierćfinału PGE Ekstraligi zmierzyła się z Motorem Lublin. Ostatecznie podopieczni Piotra Barona przegrali z liderem tabeli 41:49. Piotr Pawlicki poinformował swoich kibiców, że po tym sezonie opuszcza barwy FOGO Unii Leszno.

O odejściu Piotra Pawlickiego z Leszna mówiło się w ostatnim czasie bardzo dużo. Sam zawodnik potwierdził informację o swoim odejściu podczas piątkowego meczu w Lesznie. Jednakże ostatecznie nie powiedział w jakim klubie go zobaczymy. Nieoficjalnie mówi się, że nowym klubem Piotra Pawlickiego będzie BETARD Sparta Wrocław. W piątkowy wieczór Piotr Pawlicki zrobił dodatkową rundę honorową, żegnając się z kibicami. Przy sektorze Fan zgasił motocykl, ściągał kask i oklaskami podziękował najwierniejszym kibicom. Podczas wywiadu został zapytany przez Tomasza Lorka o swoją przyszłość i na antenie Eleven Sports 1 powiedział: Łezka się w oku kręci, bo tak naprawdę szykuje się coś innego i nie ma co tego ukrywać. Oddałem dla tego klubu serce i spędziłem tutaj pół życia, bo z tym stadionem jestem związany od 2008 roku. Mam duże ambicje i wiem, że stać mnie na dobry wynik, więc staram się wyciskać z siebie, co tylko mogę. Jednak w ubiegłym sezonie pogubiłem się sprzętowo. Nie mogę powiedzieć, że tego sprzętu nie mam, ale kiedy człowiek się pogubi, to jego decyzje nie są dobre, są błędne. Muszę zmienić kolejne rzeczy, aby się "obudzić". Nie mówię, że Unia mi to zabierała, albo że coś było nie tak. Ale trzeba szukać dalej - przyznał po meczu Piotr Pawlicki

IMG 3266

Źródło:elka.pl / Eleven Sports 1

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!