Ruszył Poznań Speedway Business Club

PoznanW środę, 14 grudnia, w hotelu Novotel Poznań Centrum odbyło się inauguracyjne spotkanie Poznań Speedway Business Club. Klub biznesowy ma być wartością „dodaną" dla partnerów PSŻ Poznań.

W pierwszym spotkaniu uczestniczyło ponad czterdzieści osób. Co ciekawe, wśród nich nie zabrakło gości zza zachodniej granicy -  "W dzisiejszych czasach należy szanować każdego partnera, który chce pomagać w rozwoju klubu sportowego. Powołaliśmy do życia klub biznesu po to, aby służył on naszym partnerom i pomagał im w nawiązywaniu relacji biznesowych i codziennym „prowadzeniu" działalności. Nasi prelegenci poruszają bowiem tematy, które dla osób zaangażowanych w prowadzenie biznesu są po prostu przydatne" - mówi prezes PSŻ Poznań, Jakub Kozaczyk.

Wśród gości pojawili się obywatele Niemiec, między innymi wiceburmistrz brandendburskiego miasta Schwedt, Silvio Moritz -"Jestem bardzo zadowolony z przyjazdu do Poznania i dzisiejszego spotkania biznesowego. Na pewno to pierwszy krok do szerszej współpracy niemiecko - polskiej z biznesem oraz żużlem w tle. Wymiana doświadczeń oraz kontaktów na pewno będzie pożyteczna dla obu stron pod wieloma względami" - dodaje Niemiec.

Jak się okazało pierwsze spotkanie miało bardzo pozytywny odzew wśród jego uczestników. Nie brakowało na nim zainicjowanych rozmów na temat współpracy pomiędzy partnerami wspierającymi poznański żużel - "Z punktu widzenia partnera PSŻ Poznań, pomysł na takie spotkania połączony z wystąpieniami zaproszonych gości to inicjatywa, która podmiotom gospodarczym może przynieść same korzyści. Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczona organizacją spotkania oraz jego przebiegiem" - podsumowała spotkanie Jolanta Dolacińska, prezes firmy Simnat.

Jak się okazuje, pierwsze spotkanie inauguracyjne to dopiero początek Poznań Speedway Business Clubu, który systematycznie ma się rozrastać - "Na pewno na jednym spotkaniu nie poprzestaniemy. Kolejne będą odbywały się cyklicznie i jesteśmy przekonani, że liczba uczestników będzie systematycznie wzrastać. Już niedługo powstanie specjalna platforma w mediach społecznościowych poświęcona wyłącznie działalności nowo powstałego klubu. Chcemy, aby funkcjonował on „odrębnie" od naszego klubu żużlowego. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do nas serdecznie zapraszamy do współpracy" - podsumowuje dyrektor PSŻ Poznań Łukasz Malaka.

 

Osoby fizyczne, firmy i instytucje zainteresowane przyłączeniem się do Poznań Speedway Business Club zachęcamy do wysłania zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zdjęcie: Sandra Rejzner
źródło:informacja prasowa
pszbiznes

 

Maciej Major

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!