FOGO Unia Leszno - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (pomeczowe wypowiedzi)

LesznoCzestochowaFOGO Unia Leszno w miniony piątek (5 sierpnia) w ramach 14 rundy PGE Ekstraligi zmierzyła się z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Ostatecznie leszczynianie przegrali z częstochowskimi lwami w stosunku 40:50. O tym, co po meczu powiedzieli zawodnicy spotkania prezentujemy poniżej.

Miałem trochę problemów z dopasowaniem swoich ustawień do panujących warunków torowych. Szczerze mówiąc to w fazie play-off chcielibyśmy trafić na drużynę z Torunia, bo mają taką wewnętrzną rywalizację, ale jeśli trafimy na Wrocław to też nie będzie źle bo będę miał z pewnością bliżej. Wygrana z FOGO Unią Leszno oczywiście, że nas cieszy bardzo, bo z Leszna wywozimy cenne 3 punkty, które pozwalają nam zostać na 2 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi - podsumował Bartosz Smektała. 

03

Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra. Jesteśmy jedną, wielką rodziną. Jeden drugiego wspiera na tyle ile może również pomaga, wymieniają się zawsze zawodnicy między sobą swoimi spostrzeżeniami, a to z pewnością cieszy, że jest taka dobra relacja między zawodnikami. Jesteśmy dobrze przygotowani w tym sezonie i mam nadzieję, że ta dyspozycja dotrzyma w najważniejszej części sezonu - dodał Jarosław Dymek.

Najważniejsza w tym biegu była jakość jazdy. Szczerze to nie widziałem kompletnie nic, dlatego szybko zdjąłem gogle. Mój pierwszy wyścig mógł być zupełnie inny, a później już było zdecydowanie lepiej. Wygrana cieszy ogromnie, bowiem dopasowaliśmy później swoje ustawienia i szło zdecydowanie nam lepiej niż przeciwnikom - zakończył Kacper Woryna

Na pewno chciałbym zdobyć więcej punktów dla drużyny, ale czasem jeśli się za bardzo wszystkiego chce to nie wychodzi to tak jak bym chciał. Motor Lublin jest bardzo dobrą i mocną drużyną o czym świadczą ich zdobycze punktowe. W PGE Ekstralidze nie ma łatwych rywali i z każdym jest ciężko rywalizować.  Będziemy wyciągać wnioski po tych wszystkich naszych porażkach domowych i wyjazdowych. Chcemy pokazać się jako drużyna z jak najlepszej strony. Będziemy walczyć z całych sił, aby dostać się do finału - podsumował Antoni Mencel

Źródło: Informacja własna / Media Center

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!