Sprzedaż biletów na ćwierćfinał FOGO Unia Leszno - Motor Lublin

LesznoLublinZaczynamy ćwierćfinały w PGE Ekstralidze. FOGO Unia Leszno zmierzy się z Motorem Lublin w piątek (19 sierpnia) o godzinie 20:30. Ruszyła sprzedaż biletów na wielki hit kolejki. 

Bilety do nabycia w klubowym sklepie w Galerii Leszno, który jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 12:00 - 20:00, za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.ksul.pl oraz w kasach biletowych w dniu zawodów. Poniżej przedstawiamy sprzedaż biletów w dwóch etapach.

1. Sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów (ważnych na sezon 2022) - od czwartku (11.08), od godziny 12:00 do wtorku (16.08) do godziny 12:00. Posiadacze karnetów mają zarezerwowane miejsca z rundy zasadniczej. W przypadku niewykupienia miejsc przez karnetowców bilety trafią do sprzedaży otwartej. Karnetowcy na swoich kontach mają udostępniony voucher, który upoważnia ich do zakupu biletu na ćwierćfinał z rabatem - 10%. Istnieje możliwość doładowania karnetu / karty kibica biletem na mecz www.bilety.ksul.pl 

IMG 2862

2. Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców od czwartku (11.08). maksymalna liczba biletów do kupienia na jednego kibica w jednej transakcji to 10 biletów.

3. Bilety na sektor gości również w sprzedaży przez stronę www.bilety.ksul.pl oraz jeżeli nie zostanie wyczerpana pula biletów w kasach biletowych w dniu zawodów (ul. Strzelecka)

Cenny biletów:

cwiercfinalleslub22

Źródło: unia.leszno.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!