Przed meczem Fogo Unia Leszno - Motor Lublin

LesznoLublinZaczyna się decydująca o medalach faza finałowa sezonu 2022. W Lesznie Fogo Unia, która w sezonie zasadniczym zajęła szóstą lokatę podejmie w piątek 19 sierpnia zwycięzcę tej fazy rozgrywek lubelski Motor. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30

Miejsca jakie obie ekipy zajęły po sezonie zasadniczym wskazują na faworyta i jest nim Motor. Rywalizacja jednak zaczyna się od nowa i nieważne już są lokaty w tabeli. Liczyć się będzie wynik dwóch najbliższych meczów. Uniści nie są w nich bez szans. Jak zwykło się mawiać są w sytuacji, że nic nie muszą. Z takim nastawieniem jedzie się zapewne lepiej. Presja jest po stronie lublinian. Jeżeli są tak mocni jak wskazuje to dotychczasowy sezon to powinni sobie z nią poradzić. Zapowiada się ciekawy pojedynek.

Bilety są w sprzedaży na www.bilety.ksul.pl oraz w klubowym sklepie w Galerii Leszno w godzinach 12 – 20.

Składy na piątkowy mecz prezentują się następująco:

 

MOTOR LUBLIN
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Jarosław Hampel
4. Mateusz Tudzież
5. Zastępstwo zawodnika
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Ci

FOGO UNIA LESZNO
9. Jason Doyle
10. Piotr Pawlicki
11. David Bellego
12. Jaimon Lidsey
13. Janusz Kołodziej
14. Hubert Jabłoński
15. Damian Ratajczak

Leszno1

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!